TRT Hayri Uzayda 1.0 APK Download

TRT Hayri Uzayda 1.0 APK Download

Description of TRT Hayri Uzayda

Halo Gan masih di Apkwork100.com , bagi kamu yang ingin Mendownload TRT Hayri Uzayda admin sudah sediakan filenya diatas yang bisa di akses dan di unduh dengan mudah tanpa ribet yakni direck Link , untuk sekarang versi terbaru TRT Hayri Uzayda sudah mencapai 1.0 yang di perbarui pada 2017-12-11

bagi yang Belum tahu tentang TRT Hayri Uzayda berikut infonya

Uzay uzay olalı böyle astronot görmedi! BizimRafadan Tayfa’nın Hayri’si bu sefer yepyeni bir maceranın içinde.Türkiye’nin gururu Hayri, bayrağımızı uzayın derinliklerindedalgalandırıyor. Hayri ile gezegendeki komşularımızı, yıldızları,güneş sistemini ve daha birçok gök cismini tanıyoruz. Uzayınderinliklerine doğru yapacağımız bu yolculukta gök cisimlerindenuzay araçlarına, birbirinden ilginç bilgiler öğreneceğiz.

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN HAYRİ UZAYDA
Hayri Uzayda ile çocuklar, uzayı ve gök cisimleriniöğreniyor.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi.
Araştırmayı, sorgulamayı ve merak duygusunu geliştirir.
Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun olarak tasarlandı.
Çocuklar için güvenli ve reklam barındırmayan içerikler.

AİLELER İÇİN HAYRİ UZAYDA
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğiticizaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzlabirlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun HayriUzayda’dan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamışolacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızınhiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirmebulunmamaktadır.He has never seen such anastronaut space space! Our Soft-boiled Auspicious of the crew in abrand new adventure this time. Hayri Turkey’s pride, our flagwaving in the depths of space. Hayri with our neighbors on theplanet, star, we know the solar system and the many more celestialbodies. In this journey through the depths of space to the right ofthe spacecraft to celestial bodies, we will learn interestinginformation from each other.

6 YEARS AND OLDER KIDS IN SPACE HAYRİ
Hayri with kids in space, learning space and celestialbodies.
Developed in conjunction with child psychologists andteachers.
Research, develop a sense of inquiry and curiosity.
Easy playable and has been designed as suitable for children.
secure and advertising-free content for children.

HAYRİ FOR FAMILIES IN SPACE
quality along with children’s families are designed to be able tospend time entertaining and educational. This is why it isrecommended to play with your child. In this way you will ensureyour child’s Hayri to provide the utmost benefit from outer spaceand having fun.
 
PRIVACY POLICY
We take seriously the personal data security is an issue. There isno guidance in any part of our implementation of the advertising orsocial media channels.

App Information of TRT Hayri Uzayda

App Name TRT Hayri Uzayda
Package Name com.trtcocuk.hayriuzayda
Version 1.0
Rating 4.3 ( 1 432 )
Size 62.6 MB
Requirement Android 4.1 and up
Updated 2017-12-11
Installs 100,000 - 500,000
Category Educational, Games

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *